Ga naar de inhoud
  • menu
  • bureau
  • projecten
  • nieuws
  • contact
  • bureau
  • projecten
  • nieuws
  • contact

Bestemmingsplan

10 oktober 2025
Soms is nieuwbouw of uitbreiding niet mogelijk omdat het niet past binnen het geldende bestemmingsplan.
meer weten

Tender

De concurrentie is enorm, zeker als het om een internationale prijsvraag gaat.

meer

24 september 2025

Dakvorm

Daken zijn er in allerlei vormen: plat, lessenaar, zadel, schild, mansarde, piramide, zaag, getoogd etc.

meer

12 september 2025

Hout

Het houtgebruik in het interieur zorgt voor een zeer aangename leefruimte

meer

14 augustus 2025

Oud & nieuw

Het nieuwe volume ‘omarmt’ het bestaande hoofdgebouw. De twee volumes gaan een symbiose met elkaar

meer

31 juli 2025

Vakantie

Het zomerreces is een moment van bezinning en om even stil te staan bij het

meer

17 juli 2025

Rondingen

De meeste bouwwerken kenmerken zich door rechte lijnen. Efficiënt, ‘makkelijk’ te tekenen voor ontwerpers

meer

13 juni 2025
  • Dorpsweg 150 Schellinkhout
  • info@gijskramer.nl
  • +31 (0)613 445124
  • bureau
  • projecten
  • nieuws
  • contact
  • bureau
  • projecten
  • nieuws
  • contact
Linkedin Instagram
  • privacyverklaring
  • website gemaakt door Impression Creative Design Agency ©

Andijk

Bergen

Bovenkarspel

Enkhuizen

Grootebroek

Heiloo

Hem

Hoogkarspel

Hoorn

Lelystad

Medemblik

Midwoud

Oosterblokker

Schellinkhout

Schoorl

Venhuizen

Vez River – Portugal

Wervershoof

Wijdenes

Wognum

Zwaag

Zwaagdijk

Beheer cookie toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}
  • bureau
  • projecten
  • nieuws
  • contact
  • bureau
  • projecten
  • nieuws
  • contact
  • Dorpsweg 150 Schellinkhout
  • info@gijskramer.nl
  • +31 (0)613 445124
Linkedin Instagram